Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Konstruktor w Dziale R&D

Hydro-Vacuum S.A.

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie konstrukcji pomp przemysłowych, chemicznych, petrochemicznych i do energetyki, spełniające wymagania norm branżowych i indywidualnych potrzeb klientów,

  • nadzór nad wykonaniem, montażem i uruchomieniem pomp wykonywanych wg indywidualnych potrzeb klienta,

  • analiza warunków i stany pracy pomp oraz przyczyn awarii.

Nasze wymagania

  • studia wyższe o kierunku mechanicznym (budowa maszyn lub pokrewnym: mechanika, energetyka itp.),

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji

  • znajomość technologii wykonania maszyn w szczególności obróbki wiórowej i odlewnictwa,

  • bardzo dobra znajomość systemów CAD 2D/3D, mile widziane środowisko: SolidWorks,

  • zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość konstrukcji pomp chemicznych, petrochemicznych oraz do energetyki

  • doświadczenie w konstruowaniu pomp, w szczególności – obliczanie układów mechanicznych, doboru materiałów, układów łożyskowych i uszczelnień

  • doświadczenie w konstruowaniu odlewów

  • doświadczenie w nadzorze montażu pomp

  • znajomość norm branżowych: ISO-2858, ISO-9905, ISO-5199, ISO-9908, ISO-9906, EN-733,

  • doświadczenie w obliczaniu konstrukcji pomp pod katem optymalizacji stany dynamicznego,

  • doświadczenie w analizie przyczyn awarii pomp na podstawie stanu pracy i pomiarów drgań stanu dynamicznego,

  • znajomość norm: ISO 10816,

  • doświadczenie w konstruowaniu pomp do przemysłu petrochemicznego spełniające wymagania normy API 610

  • znajomość normy: API 610 i norm pokrewnych,

To oferujemy

  • Zyskasz pewność zatrudnienia na wiele lat, dzięki stabilności firmy i jej ponad 150 letniemu istnieniu (funkcjonujemy bez przeszkód nawet w dobie pandemii)

  • Zyskasz możliwość ciągłego rozwoju swojej wiedzy i umiejętności konstrukcyjnych oraz wdrażania do produkcji własnych konstrukcji i przeprowadzania testów w warunkach rzeczywistych (na posiadanych stacjach prób pomp)

  • Twoje pomysły będą dla nas ważne w podejmowaniu decyzji rozwojowych, dzięki temu będziesz miał wpływ na funkcjonowanie firmy

  • Stosowane w firmie nowoczesne technologie oraz możliwość ich dalszego rozwoju, poszerzą Twoje różnorodne umiejętności, nie tylko z zakresu konstrukcji i budowy maszyn

  • Twoje miejsce pracy będzie zorganizowane w sposób zapewniający Ci komfort pracy i dobrą atmosferę oraz bezpieczeństwo dzięki zaangażowaniu w projekty wspólnie z doświadczonym zespołem profesjonalistów

  • Będziesz miał dostęp do szkoleń wspierających Twój rozwój zawodowy i osobisty, dzięki czemu na zajmowanym stanowisku będziesz czuł się w pełni profesjonalistą

  • Wynagrodzenie oraz finansowe wsparcie socjalne pozwolą Ci nie martwić się o jutro

  • Jako pracownik polskiej firmy z ojczystym kapitałem, weźmiesz udział we wspieraniu naszej gospodarki

  • Dzięki temu, że stanowimy zgrany zespół, zyskasz możliwość integracji w grupie, która pomaga sobie nawzajem nie tylko na gruncie zawodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Hydro-Vacuum S.A. to jedna z największych firm produkujących pompy i systemy pompowe. Z uwagi na ciągły rozwój produktów i zdobywanie nowych rynków zbytu obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Konstruktor w Dziale R&D

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Grudziądz

Przewiń do profilu firmy