Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Konstruktor

Ensore Sp. z o.o. SKA

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów kompletnego urządzenia efektywnych kosztowo oraz „czystych” pod względem projektowym.

  • Prace nad konstruowaniem urządzeń oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych.

  • Współpraca z zespołem prowadzącym prace badawczo rozwojowo oraz konstruowania urządzeń.

  • Uwzględnianie wyników prac B+R w projektach urządzeń.

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązańoraz ulepszeń na bardzo wysokim poziomie.

  • Optymalizacja konstrukcji urządzeń i komponentów m.in pod względem efektywności, kosztów, niezawodności oraz realizowania procesów produkcyjnych.

  • Opracowywanie kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej w 3D.

  • Nadzór konstruktorski wykonywanych prac zgodnie z projektem.

  • Tworzenie specyfikacji materiałowych.

  • Prowadzenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi.

  • Dbanie o spełnienie przepisów i certyfikatów.

Nasze wymagania

  • 5-7 lat doświadczenia w konstruowaniu kotłów bądź urządzeń kogeneracyjnych, cieplnych.

  • Świetna znajomość oprogramowania 3d CAD, w szczególności SolidWorks.

  • Wiele ukończonych i wdrożonych z sukcesem projektów do produkcji i użytkowania.

  • Kompetencje projektowania i konstruowania na światowymi poziomie.

  • Umiejętność i doświadczenie w optymalizacji: rozwiązań technicznych, kosztów wytworzenia, kosztów procesu produkcyjnego, współpracy z zespołami wykonawczymi.

  • Doświadczenie w pracy z instalacjami urządzeń (hydrauliczne, pneumatyczne, wymienniki ciepła, przenośniki, armatura itp.).

  • Umiejętność wykonywania obliczeń cieplnych oraz przepływowych, tworzenia założeń i specyfikacji oraz dokumentacji

  • Chęć do pracy zespołowej, skoncentrowanie na wspólnym wyniku.

  • Wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie, duży zapał do działania, nastawienie na rozwój, inicjatywa.

  • Lubienie pracy zespołowej.

  • Umiejętność wyszukiwania nowej wiedzy i informacji - niezbędnych do realizacji projektu.

  • Zainteresowanie tematami odnawialnej energii i efektywności energetycznej / innowacjami.

  • Umiejętność realizowania projektów w ramach założonych budżetów.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych oraz uczenia się.

  • Mile widziane:

  • Zainteresowanie innowacjami i zrównoważonym gospodarowniem zasobami.

  • Doświadczenia zebrane z eksploatacji urządzeń oraz optymalizacji i rozwoju urządzeń.

  • Doświadczenie w pracach badawczo - rozwojowych.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty przy innowacyjnym projekcie technologicznym pełnym wyzwań.

  • Swobodę działania i wdrażania własnych pomysłów.

  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami,

  • Bardzo dobrze wyposażoną hala warsztatowo-produkcyjna i laboratorium badawcze.

  • Pracę zarządzaną zgodnie z nowoczesnymi metodykami -projektowymi.

  • Szkolenia kompetencyjne.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w pracy.

O nas

Jesteśmy zielonogórską firmą, którą tworzą młodzi ludzie z pasją do kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Podważamy status quo. Prace koncepcyjne prowadzimy w części biurowej a urzeczywistniamy je w dobrze wyposażonej hali badawczo-rozwojowej. Projektowe wyzwania przekładają się na poszerzanie naszych kompetencji, które podnosimy również podczas szkoleń na terenie kraju.