Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/a

INPLUS HOME sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej,

  • współpraca z pracownikami z innych obszarów w celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług

  • zamykanie okresów sprawozdawczych

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • sporządzanie list wynagrodzeń,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne);

  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;

  • bardzo dobrej znajomości MS Office w szczególności Excel;

  • dobra znajomość zasad rachunkowości;

  • wiedza z zakresu podatku CIT, PIT, VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku;

  • znajomość zagadnień kadrowych.

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B

  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów;

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.