Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy/a

MK AGRO PRODUCTION sp. z o.o.O firmie

  • Szczypkowice (pow. słupski)

    Szczypkowice (pow. słupski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy

  • Prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Zarządzanie zespołem oraz organizowanie pracy podległych pracowników

  • Przygotowywanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Nadzór nad realizacją płatności oraz rozliczaniem rozrachunków

  • Bieżący nadzór nad ewidencją dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych

  • Współpraca z bankami i urzędami skarbowymi

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Nadzór nad ewidencją oraz rozliczaniem środków trwałych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i organizowania pracy

  • Biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków

  • Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego związana z planowanym rozwojem spółki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

MK AGRO PRODUCTION sp. z o.o.

Nowopowstający zakład przetwórstwa rolnego docelowo zatrudniający około 100 osób poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac.

Umowa o pracę na pełny etat.

Przewiń do profilu firmy