Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy/a w spółce produkcyjnej

OTTO Work Force SolutionsO firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

 GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej,
  • Nadzór nad działem księgowości (2 pracowników),
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Raportowanie w ramach Grupy Kapitałowej.

WYMAGANIA

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP,
  • Duża samodzielność,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Pracę w dużej, stabilnej organizacji,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Dodatkowe benefity typu karta Multisport i dofinansowanie opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne