Oferta pracy

Główny Księgowy/a

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

TAR HEEL CAPITAL poszukuje do swojej nowej inwestycji kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku będą obejmowały:

  • prowadzenie księgowości oraz odpowiedzialność za politykę rachunkową Spółki,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT i innych,
  • nadzorowanie raportowania statystycznego i innych raportów do instytucji zewnętrznych,
  • udział we wdrożeniu nowego systemu finansowego klasy ERP,
  • współpracę z audytorami zewnętrznymi,
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę działu księgowości,
  • udział w przeprowadzeniu oraz optymalizację procesu zamknięcia miesiąca i raportowania miesięcznego,
  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi (banki, audytorzy, organy podatkowe i inne urzędy),
  • nadzór nad naliczeniem płac dla pracowników i zleceniobiorców,
  • optymalizację procesów obiegu dokumentów, modyfikacji planu kont do bieżących potrzeb kontrolingowych oraz procedur księgowo-podatkowych,
  • bieżącą analiza i weryfikację zapisów i sald na kontach księgowych.

Od kandydatów oczekujemy następujących kompetencji i kwalifikacji:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),
  • co najmniej 5-cio letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości przedsiębiorstwa produkcyjnego wg krajowych standardów rachunkowości,
  • praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • zaawansowanej znajomości MS Excel,
  • samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacja pracy,
  • odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • znajomość MSSF oraz zasad i praktyki wyceny kontraktów długoterminowych oraz języka niemieckiego będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się organizacji, o dużej renomie i rozpoznawalności branżowej, znajdującej się w portfelu Private Equity Fund,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • duże możliwości rozwoju i wzrostu wraz ze zwiększaniem skali działania biznesu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tar Heel Capital Sp.z o.o. w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy