Oferta pracy

Główny Księgowy/a

FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA - SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Redycka 71

Wrocław

Fonbud jest firmą działającą na polskim rynku od 1988r. Zrealizowaliśmy największe kontrakty krajowe w branży teletechnicznej i energetycznej. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych i utrzymaniowych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Główny Księgowy/aNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa księgowo-rachunkowa Spółki komandytowej oraz kilku podmiotów powiązanych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych;
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych;
  • nadzorowanie i realizacja płatności;
  • kontrolowanie i uzgadnianie kont;
  • kontrola merytoryczna i formalna dokumentów oraz ich ewidencji księgowej, nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
  • monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach w zakresie podatków i rachunkowości;
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi;
  • kierowanie zespołem i wsparcie merytoryczne oraz współpraca z innymi działami.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości finansów lub ekonomii;
  • min. 5 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku głównego księgowego;
  • dużej samodzielności, odpowiedzialności za powierzone zadania i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • znajomości systemów księgowo-finansowych (mile widziana Symfonia ERP) oraz pakietu MS Office;
  • zaangażowania oraz odpowiedzialności za jakość i terminowość powierzonych zadań;
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia biznesowego.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • ciekawą i rozwojową pracę;
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy