Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy/a

Citronex I Sp. z o.o.O firmie

Citronex I Sp. z o.o.

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,
  • tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów,
  • prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • zarządzanie zespołem oraz organizowanie pracy podległych pracowników,
  • przygotowywanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad realizacją płatności oraz rozliczaniem rozrachunków,
  • bieżący nadzór nad ewidencją dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych,
  • współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • nadzór nad ewidencją oraz rozliczaniem środków trwałych.

Podział czasu pracy

100%

Miejsce pracy - Zgorzelec

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub kontrolingu,
  • co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, w tym preferowane na stanowisku głównego księgowego bądź zastępcy głównego księgowego,
  • biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomość i doświadczenie w obsłudze programu FK Symfonia oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy,
  • umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do dojazdów bądź relokacji, miejsce pracy Zgorzelcu.

To oferujemy

  • pracę w nieustannie rozwijającej się firmie działającej na skalę międzynarodową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do dotychczasowego doświadczenia oraz kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premia za polecenia pracownicze,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, kartę OK System – dofinansowanie do zajęć sportowych, rekreacyjnych, siłowni.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • profesjonalne wdrożenie
  • stabilne zatrudnienie UoP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia za polecenia pracownicze

CITRONEX I Sp. z o.o jest jednym z największych w Polsce importerów bananów pod marką Yellow, które codziennie dostarczamy do największych sieci sklepów w Polsce i Europie. Nasze nowoczesne dojrzewalnie zlokalizowane są w Zgorzelcu, Pruszczu Gdańskim, rumuńskim Timisoarze i Bukareszcie oraz wkrótce także w węgierskim Budapeszcie. Rocznie importujemy około 18 milionów kartonów bananów.

Od 2011 roku dynamicznie rozwijamy produkcję oraz sprzedaż pomidorów. Obecnie jesteśmy numerem jeden w Polsce. Nasze nowoczesne szklarnie znajdują się w Siechnicach (PPO Siechnice) koło Wrocławia oraz w Bogatyni (Polskie Pomidory S.A.), wkrótce również w Ryczywole, koło Kozienic.

Główny Księgowy/a, Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64, Zgorzelec