Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy

PRESSTA-NARZĘDZIOWNIA SP. Z O.O.O firmie

  • Obornicka 1
    Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

PRESSTA-NARZĘDZIOWNIA SP. Z O.O.

Obornicka 1

Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

Przez lata działalności staliśmy się specjalistami w produkcji oprzyrządowania do obróbki plastycznej i przemysłu oponiarskiego. Stanowimy zaplecze narzędziowe do obróbki plastycznej, a produkowany przez nas asortyment znajduje liczne zastosowania w wielu branżach. Nasza bieżąca oferta to przede wszystkim:

  • oprzyrządowania do produkcji plastycznej,
  • wykrojniki, matryce i stemple kształtowe,
  • sprawdziany kształtu i położenia,
  • oprzyrządowania do produkcji przemysłu oponiarskiego

Opis stanowiska:

Prowadzenie pełnej księgowości w Spółce z o.o.

Wymagania:

Kwalifikacje do prowadzenie księgowości

Oferujemy:

Umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne