Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.O firmie

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.

Ignacego Paderewskiego 1

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych spółki akcyjnej,

  • Współtworzenie rocznych i wieloletnich planów finansowo – inwestycyjnych spółki akcyjnej.

  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych (deklaracje VAT, CIT) oraz sprawozdań do GUS,

  • Prawidłowe i rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki, w tym dokumentacji związanej z projektami UE,

  • Sporządzanie bieżących informacji i sprawozdań dla potrzeb Zarządu oraz Nadzoru właścicielskiego,

  • Nadzorowanie bieżącej pracy działu księgowości oraz kadr i płac,

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Ścisła współpraca z urzędami i organami administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,

  • Co najmniej 5 -letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego,

  • Praktycznej znajomości prawa bilansowego oraz podatkowego,

  • Praktycznej znajomości Prawa Pracy,

  • Znajomości oprogramowania Symfonia (dodatkowy atut),

  • Umiejętności sprawnego korzystania z pakietu MS Office, w szczególności z arkusza kalkulacyjnego,

  • Dużej samodzielności w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i dokumentacji spółki prawa handlowego,

  • Umiejętności właściwej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut),

  • Lojalności i uczciwości w działaniu,

  • Chęci uczestnictwa w szkoleniach.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • Zarządzanie doświadczonym, samodzielnym i wykwalifikowanym zespołem,

  • Pakiety medyczne, socjalne,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, wśród kreatywnej i dynamicznej kadry.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Pozostawiamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.