Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy / Chief Accountant

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Będziesz:

• Prowadził pełną księgowość spółek; sporządzał okresowe sprawozdania finansowe

• Nadzorował odpowiedni obieg dokumentów księgowych

• Proponował i wdrażał nowe rozwiązania dotyczące usprawniania obsługi księgowej

• Pełnił funkcję ekspercką w zakresie kluczowych decyzji firmy

Nasze wymagania

Jeśli poszukujesz niestandardowej roli Głównego Księgowego, który pełni kluczową rolę w obszarze księgowości, piastuje funkcję doradczą w kluczowych decyzjach firmy i proponuje nowe rozwiązania w księgowości Spółek – ta propozycja jest dla Ciebie.

To rola eksperta, który zmienia biznesowe reguły gry.

Jeżeli możesz się pochwalić:

• Wykształceniem wyższym kierunkowym (finanse, rachunkowość, matematyka lub pokrewne)

• Minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku Głównego Księgowego

• Bardzo dobrą znajomością przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

• Zaawansowaną znajomością MS Excel

• Mile widziana znajomość minimum jednego z następujących systemów: SAP, Oracle, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

• Bardzo dobrą znajomością MSR/MSSF

• Znajomością języka angielskiego (min. C1)

Ta praca jest dla Ciebie.

To oferujemy

  • Praca blisko biznesu – uczestniczenie w tworzeniu strategii firmy

  • Dowolna forma zatrudnienia

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami

  • Wydarzenia integracyjne

  • Dedykowany budżet szkoleniowy