Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Częstochowa, śląskie
  • Kierownik
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S24Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie prac zespołu księgowego,
    • prowadzenia pełnych ksiąg handlowych spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości,
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostek,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,
    • czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz banków,
    • uczestniczenie w sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
    • minimum 3 letnie doświadczenie w działach księgowości na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych,
    • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
    • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
    • znajomość programów OPTIMA, E-Nova  mile widziana,
    • dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i zespołu.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
    • możliwość rozwoju zawodowego i niezbędne narzędzia pracy

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."