Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy - Dyrektor Finansowy

LTP-LOGISTYKA sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 6
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Wojska Polskiego 6

Murowana Goślina

Grupa LTP  jest rodzinną  firmą z polskim kapitałem, działającą w obszarze logistyki. Zajmujemy się transportem i spedycją  krajową, magazynowaniem  oraz naprawą i produkcją palet drewnianych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości,
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji, nadzór nad przestrzeganiem zasad określonych w polityce rachunkowości,
  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,
  • Zarządzanie płynnością finansową,
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym oraz księgowym,
  • Nadzór nad pracownikami działu księgowości,
  • Tworzenie oraz aktualizacja wewnętrznych procedur finansowych i kontrolnych,
  • Reprezentowanie Spółek wobec instytucji i podmiotów zewnętrznych oraz współpraca z nimi (banki, urzędy skarbowe, ZUS, GUS, etc),
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby sprawozdawczości zarządczej,
  • operacyjne zarządzanie obszarem finansowym Spółki w zakresie monitorowania wyniku finansowego, płynności Spółki, poziomu należności i zobowiązań, realizacji płatności, zabezpieczania i windykacji należności,
  • rozwijanie i ewentualne dostosowanie systemu rachunkowości zarządczej oraz narzędzi controllingu finansowego do zmieniających się przepisów w tym obszarze,
  • nadzór i współpraca w przygotowaniu rocznego planu finansowego Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • minimum 3 lat na stanowisku głównego księgowego,
  • znajomość przepisów prawa handlowego, bilansowego, podatkowego oraz zasad rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, analizy ekonomiczno-finansowej.

FIRMA OFERUJE

  • atrakcyjne warunki pracy,
  • atrakcyjny system premiowy oraz samochód służbowy,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej  rodzinnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia branżowe.

Ogłoszenie archiwalne