Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy - Dyrektor Księgowości

ACCROWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes
  • rekrutacja zdalna

AccroWell Sp. z o.o. - jesteśmy prestiżowym, prężnie rozwijającym się partnerem finansowo-księgowym oraz kontrolingowym w Polsce. Koronnym obszarem naszej działalności jest księgowość spółek kapitałowych (szczególnie akcyjnych i spółek z o.o.) – pracujemy dla MŚP. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy ekspertów o uzupełniających się kompetencjach z zakresu księgowości, prawa, podatków czy IT. Nasi specjaliści kompleksowo dbają o prawidłowe i terminowe wywiązywanie się ze zmiennych i skomplikowanych obowiązków nałożonych przez przepisy obowiązującego prawa. Oferujemy wsparcie merytoryczne z zakresu rachunkowości, ale także gwarancję innowacji w prowadzeniu ksiąg. Udostępniamy naszym Klientom wielomodułowy system ERP, wdrażamy m.in. elektroniczny obieg dokumentów, OCR, digitalizację dokumentów finansowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy, dla naszego klienta z siedzibą w Warszawie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej
  • proponowanie rozwiązań dotyczących usprawnienia procesów księgowych
  • sporządzanie sprawozdania z działalności
  • rozpoznawanie wartości niematerialnych i prawnych
  • rezerwy pracownicze/aktuarialne
  • zajmowanie się wariantami finansowania – skutki podatkowe
  • kwestie podatkowe (przygotowanie zestawu przepisów, który byłby stosowany przez Spółkę)
  • stosowanie ulgi B+R

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość MSR/MSSF
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/Dyrektora Księgowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz UoR
  • zaawansowana znajomość MS EXCELL oraz ACCESS
  • dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniu ERPa

OFERUJEMY:

  • odpowiedzialne stanowisko, które daje realny udział w tworzeniu strategii firmy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę/umowę B2B - do wyboru
  • stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • rozbudowany i ciekawy system benefitów (min. premie półroczne, pakiet opieki medycznej, bon wakacyjny)
  • profesjonalny sprzęt służbowy
  • pracę w Warszawie
  • dla kandydatów z innych miast gwarantujemy zakwaterowanie od pon-pt oraz zwrot kosztów dojazdów do pracy

Ogłoszenie archiwalne