Główny Księgowy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LIRA sp. z o.o. to firma rodzinna założona w 1983 roku, będąca jednym z liderów na rynku. Specjalizujemy się w produkcji oświetlenia architektonicznego. Nasze produkty dostarczamy na wiele prestiżowych inwestycji w Polsce oraz za granicą.

    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy do naszej siedziby w Elblągu
    kandydata na stanowisko

    GŁÓWNY KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Elbląg

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym skonsolidowanych,
    • prowadzenie ubezpieczeń majątkowych,
    • prawidłowe rozliczanie i terminowe przekazywanie do Urzędu Skarbowego, względnie do innych jednostek publicznoprawnych podatków oraz opłat publicznoprawnych zgodnie z obowiązującym prawem,
    • sporządzanie sprawozdań GUS związanych z prowadzoną działalnością,
    • sporządzanie analiz i prognoz długoterminowych,
    • rozliczanie kosztów produkcji
    • analiza danych controllingowych prowadzonych operacji gospodarczych i związanych z nim kosztów wg MPK i zleceń,
    • rozliczanie dotacji unijnych, w tym sporządzanie wniosków o płatność.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • certyfikat księgowy
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel
    • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju osobistego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.