Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy

Via MedicaO firmie

Via Medica

Świętokrzyska 73

Gdańsk

Główne zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji pod kątem bilansowym i podatkowym
  • Zamykanie miesięcznych i rocznych okresów księgowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych i sprawozdań do GUS
  • Zarządzanie płynnością spółki oraz bieżącymi płatnościami
  • Sporządzanie raportów finansowych i innych na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z instytucjami (US, Banki, Audytorzy)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Minimum 2 lata pracy na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenia na stanowisku głównego księgowego
  • Bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz ustawy o podatku VAT
  • Bardzo dobrej znajomości programów: Symfonia FK

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 25 lat pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • Kartę Multisport

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne