Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

SOFTBLUE S.A.

  • Jana Zamoyskiego 2B, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Zamoyskiego 2B

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą Działu Księgowego;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • przygotowanie bilansu, raportów na giełdę oraz na potrzeby wewnętrzne;

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi;

  • przygotowywanie deklaracji PIT, CIT, VAT, ZUS;

  • kontrola dokumentów księgowych i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów księgowych;

  • dekretacja i księgowanie dokumentów;

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych;

  • rozliczanie należności i zobowiązań;

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse);

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego/ Głównej Księgowej;

  • bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego;

  • doświadczenie w pracy w spółce notowanej na GPW lub NewConnect;

  • zdolność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy i proaktywność;

  • chęć rozwoju oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima i Wapro;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się spółce;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dowolną formę współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • lokalizacja w centrum

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Posiadamy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowujemy i testujemy innowacyjne rozwiązania z biotechnologii, programowania i teleinformatyki. Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy