Oferta pracy

Główny Księgowy/ Główna Księgowa ( Chief Accountant)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

14 00016 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla międzynarodowego dostawcy rozwiązań w dziedzinie oprogramowania i technologii IT poszukujemy   Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie ksiąg (w tym deklaracji podatkowych CIT, VAT, JPK, podatku u źródła oraz deklaracji do GUS i NBP),
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Nadzór nad kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • Nadzór nad procedurą MDR i cenami transferowymi,
  • Comiesięczne raportowanie P&L oraz BS do Grupy Międzynarodowej,
  • Współpraca z audytorami, bankami, urzędem skarbowym, zewnętrznymi doradcami podatkowymi,
  • Usprawnianie procesów i procedur wewnątrz Działu Księgowości.

Czego oczekuje pracodawca:

  • Doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/Kierownika działu księgowego lub podobnym,
  • Kilkuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg (mile widziana branża usługowa),
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Bardzo dobrej znajomość aktualnych przepisów oraz UoR,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.

Co oferuje pracodawca:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i doświadczeniem zatrudnionej osoby,
  • Możliwość pracy zdalnej (obecnie w pełnym wymiarze),
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet sportowy,
  • Pełne wdrożenie do obowiązków oraz wsparcie doświadczonego zespołu profesjonalistów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne