Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

LAUDA AUDIO Adamowicz Spółka Jawna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP),

  • Prowadzenie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - rachunkowość,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Główna Księgowa, minimum 5 lat,

  • Znajomość programu Comarch ERP XL i Optima,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dogodną lokalizację z łatwym dojazdem do miejsca pracy,

  • Pracę w firmie o międzynarodowej renomie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Lauda Audio firma działająca w branży od 1998 roku, lider w dziedzinie sprzedaży produktów z zakresu rynku muzycznego w Polsce i Europie Wschodniej. Współpracujemy z największymi światowymi korporacjami branżowymi. Pracujemy w zgranym, młodym i dynamicznym zespole w którym cenimy wysokie standardy zarówno w pracy jak również w relacjach koleżeńskich.

Oferujemy stałą pracę i długoterminowe zatrudnienie w stabilnej finansowo organizacji.

Przewiń do profilu firmy