Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.

Główny Księgowy/Główna księgowa

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.O firmie

  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 22 sty 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Jaśkowa Dolina 132

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • uzgadnianie kont księgowych oraz uzgadnianie kont z odbiorcami,

  • raportowanie na rzecz Zarządu zgodnie z przyjętymi procedurami,

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • realizacja innych zadań powierzonych przez Pracodawcę zgodnych z kwalifikacjami i stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania

  • minimum 6-letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości,

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości i podatków na poziomie zaawansowanym,

  • wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym,

  • znajomość systemu OPTIMA połączona z bardzo dobrymi predyspozycjami w zakresie poruszanie w środowisku informatycznym, w tym w programach finansowo-księgowych,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia,

  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów,

  • dyspozycyjność od zaraz.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,

  • realny wpływ na optymalizację i rozwój Firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazna atmosfera pracy i swobodna kultura organizacyjna Firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Spółka zajmująca się kompletnym procesem inwestycyjnym związanym z budową parków handlowych poszukuje osoby na stanowisko: Głównego Księgowego

Przewiń do profilu firmy