Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

SWORD Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

SWORD Sp. z o.o. Sp. k.

Jerzego Waszyngtona 7

Gdynia

SWORD Sp. z o.o. Sp. k. lider rynku cięcia przemysłowego

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY / GŁÓWNA KSIĘGOWA

Szukamy osoby, która świetnie porusza się w następujących zagadnieniach:

  • Ewidencja produkcji oraz dokumentów kosztowych.
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób prawnych/fizycznych.
  • Wyjaśnianie spraw podatkowych i adaptacja do zmieniających się przepisów.
  • Sporządzanie dokumentacji między podmiotami powiązanymi.
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów.
  • Sporządzanie rozliczeń dotyczących różnic kursowych.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Nadzór nad rozrachunkami handlowymi.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość).
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego.
  • Ugruntowana wiedza z zakresu zasad prowadzenia pełnej księgowości spółek prawa handlowego, przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości.
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel.
  • Znajomość rozliczeń finansowych, także w walutach obcych oraz zagadnień różnic kursowych.
  • Znajomość zasad rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych.
  • Rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Terminowość, zaangażowanie i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, m.in. bilans, rachunek zysków i strat, przepływów pieniężnych, zmian w kapitale własnym.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i terminowe oraz prawidłowe rozliczenie deklaracji podatkowych( VAT, CIT, PIT, JPK).
  • Sporządzanie raportów, sprawozdań do GUS, NBP.
  • Kontakty i współpraca z urzędami: Skarbowym, Statystycznym, ZUS.
  • Współudział w badaniu bilansu oraz współpraca z audytorem zewnętrznym.
  • Doskonalenie procesów księgowych i rozwój kompetencji działu.

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SWORD Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SWORD Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni przy ul. Jerzego Waszyngtona 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne