Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

IGLOTEX

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola nad dekretowaniem i wprowadzaniem danych do systemu księgowego

  • terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie SF miesięcznych, kwartalnych i rocznego sprawozdania dwóch małych spółek usługowych

  • składanie deklaracji podatkowych oraz innych informacji sprawozdawczych CIT, GUS

  • analiza i kontrola kont księgowych

  • terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • koordynowanie procesu zamknięcia ksiąg

  • prowadzenie i koordynowanie prac podległego zespołu (kierowanie zespołem ds. rozrachunków GK Iglotex)

  • wdrażanie usprawnień w procesie ewidencji rozliczeń z klientami GK Iglotex

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/księgowości na samodzielnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowego oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania

  • praktyczna znajomość programów księgowych oraz MS Office

Mile widziane

  • znajomość programu IScala oraz AX Dynamics 2012

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.