Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny księgowy / Główna księgowa

MTA - Maritime Transport & Agencies Sp z o. o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki z o.o. zgodnie z zasadami pełnej rachunkowości,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Reprezentowanie Spółki w kontakcie z instytucjami państwowymi (US, ZUS, GUS),

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki (w języku polskim i angielskim),

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość),

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość Jeeves),

  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Opiekę medyczną.