Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

INTERPAK-2 KRZYSZTOF DĘBICKI, ANNA BAL sp.j.

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zjednoczenia 51, Kalwaria Zebrzydowska
    Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zjednoczenia 51

Kalwaria Zebrzydowska

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, oraz nadzór organizacyjny i merytoryczny nad działem księgowości

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz opracowywanie planu kont zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa

  • Prowadzenie wszystkich wymaganych przepisami ewidencji księgowych

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, sporządzanie deklaracji - PIT, VAT, JPK oraz GUS

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • Obsługa kontroli skarbowych, audytów oraz kontroli pozostałych instytucji finansowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)

  • 5 lat doświadczenia w pracy w księgowości w tym 3 lata w firmie produkcyjnej na stanowisku Głównego Księgowego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z UOR

  • znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz przepisów podatkowych (PIT, VAT, PDOF)

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji

  • Rodzinną atmosferę w środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Firma Interpak - lider na rynku opakowań kartonowych w Polsce.