Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

KŁODZKODIS sp. z o.o.O firmie

  • Dusznicka 1A
    Kłodzko, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

KŁODZKODIS sp. z o.o.

Dusznicka 1A

Kłodzko

KŁODZKODIS Sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzku to spółka należąca do francuskiej sieci niezależnych super i hipermarketów działających pod szyldem E. Leclerc. Spółka powstała w 2003 r. i w tym czasie ugruntowała swoją pozycję na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości i polityką firmy
  • Odpowiedzialność za jakość i poprawność dokumentacji finansowo-księgowej
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg polskich standardów rachunkowości
  • Odpowiedzialność za przygotowanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP oraz współpraca z odpowiednimi organami w tym zakresie
  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi
  • Organizacja i zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu księgowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Bardzo dobra znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Znajomość programu księgowego COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem, moduły: kasa -bank, księga handlowa, środki trwałe, sprawozdanie finansowe, analizy BI

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne