Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy/Główna Księgowa

HALFING & PETERSEN

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie/ nadzorowanie deklaracji CIT, VAT – według PSR

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

  • Tworzenie raportów według MSR

  • Sporządzanie raportów, sprawozdań finansowych oraz obsługa audytu

  • Kontakt z instytucjami finansowymi

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym (księgowość/finanse)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomość IFRS

  • Znajomość programów księgowych – Optima

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów