Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy/Główna Księgowa

HALFING & PETERSENO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie/ nadzorowanie deklaracji CIT, VAT – według PSR
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
  • Tworzenie raportów według MSR
  • Sporządzanie raportów, sprawozdań finansowych oraz obsługa audytu
  • Kontakt z instytucjami finansowymi

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym (księgowość/finanse)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość IFRS
  • Znajomość programów księgowych – Optima
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów

Główny Księgowy/Główna Księgowa, Kraków