Oferta pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Antal Finance & Accountancy

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Rozpoznawalna firma technologiczna, świadcząca usługi na terenie całej Europy.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości

  • zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu,

  • kompleksowa obsługa rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu JPK-VAT, CIT, podatek u źródła, ceny transferowe

  • rozwój systemu finansowego, oraz automatyzacja procesów

  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego Spółki

  • zarządzanie ryzykiem podatkowym w tym współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami

  • współpraca audytorami i biegłymi rewidentami

  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, dyrektora finansowego, banków oraz instytucji zewnętrznych takich jak: US, ZUS, GUS,NBP;

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Samodzielnego / Głównego Księgowego

  • znajomość przepisów, praktyczne doświadczenie w ich zastosowaniu - ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe, standardy rachunkowości (MSSF/IFRS mile widziane),

  • język angielski

  • profesjonalne kwalifikacje zawodowe będą atutem

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość systemów klasy ERP

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, delegowaniu, motywowaniu i organizacji pracy podległej jednostki,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne