Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

FRU.PL S.A.

FRU.PL S.A.

aleja 29 Listopada 85

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie i zarządzanie operacjami księgowymi

  • Nadzorowanie i monitorowanie całego procesu księgowego, w tym dział księgi głównej, zobowiązań, należności, zapasów, środków trwałych;

  • Odpowiedzialność za obliczanie i przygotowywanie raportów podatkowych (VAT, CIT, WHT);

  • Przeglądanie, badanie i przygotowywanie korekt błędów i niespójności w zapisach finansowych, dokumentach i raportach;

  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca: rozpoznawanie przychodów, przegląd bilansu i rachunku zysków i strat, monitorowanie aktywów finansowych i niefinansowych;

  • Rozwijanie i utrzymywanie udanych relacji roboczych z Grupą;

  • Współpraca z Działem Finansowym Korporacji w Rumunii;

  • Przyczynianie się do ciągłego doskonalenia poprzez proponowanie pomysłów, udział w projektach i stosowanie wszelkich uzgodnionych zmian w procesach;

  • Zajmowanie się procesem audytu, przygotowywanie sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanych sprawozdań finansowych;

  • Uzgadnianie bilansu, przygotowanie i przegląd w stosownych przypadkach;

  • Wsparcie wniosków z Urzędu Skarbowego;

  • Rozwój i zarządzanie zespołem księgowym, ustalanie celów i przekazywanie informacji zwrotnych, aby utrzymać cel;

  • Bliska współpraca z Zastępcą Dyrektora Finansowego Grupy;

  • Dodatkowe zadania ad hoc na życzenie zastępcy dyrektora finansowego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w finansach/księgowości, preferowane stanowisko lidera;

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów/ekonomii lub równoważne;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 /C1 (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim)

  • Otwarta osobowość z udokumentowaną wiedzą z zakresu rachunkowości i silnymi zdolnościami zarządzania ludźmi;

  • Doskonała znajomość programu MS Excel;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do pracy z kolegami z innych krajów;

  • Zorientowanie na szczegóły, zdolność do kontrolowania wielu kwestii równolegle

To oferujemy

  • Możliwość pracy w wysoce profesjonalnym, stymulującym i pełnym wyzwań środowisku pracy międzynarodowej firmy z dużymi i długoterminowymi perspektywami kariery;

  • Możliwość wykazania się własnymi inicjatywami;

  • Przyjazną i wspierającą kulturę firmy.

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowania do szkoleń i kursów zawodowych, owoce, imprezy integracyjne, kawa/herbata, parking dla pracowników, prezenty świąteczne, możliwość pracy hybrydowej)

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą z ponad 14-letnim doświadczeniem w prowadzeniu wiodących serwisów rezerwacji lotniczych w Europie Środkowej: Vola.ro, lidera rynku rumuńskiego czy polskiego Fru.pl. Nasza firma jest zorientowana na klienta i stale poszukuje dodatkowej wartości dla naszych klientów.

Poszukujemy doświadczonego Głównego Księgowego, który będzie pracował ramię w ramię z zespołem. Jesteśmy nieustępliwi w dążeniu do doskonałości - a po drodze dobrze się bawimy.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Rozmowa kwalifikacyjna również odbywać się będzie w języku angielskim.