Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Ksiegowy / Główna Księgowa

PACUŁA GROUP sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad podległym zespołem księgowym w zakresie poprawności księgowań,

  • Odpowiadanie za okresowe wyliczenia podatkowe (PIT, CIT, VAT) oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych w podległym zespole

  • Stanowienie wsparcia merytorycznego dla podległego zespołu

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymogami Klienta

  • Tworzenie bilansów, sprawozdań oraz raportów

  • Wdrażanie i kontrolowanie wewnętrznych procedur i procesów finansowych

  • Komunikacja z działami operacyjnymi i administracyjnymi w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letni staż pracy przy realizacji obsługi księgowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej z zakresu finansów i rachunkowości)

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz Ustawy o Rachunkowości

  • Wielozadaniowość i terminowe wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem najwyższych standardów jakości

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów w zakresie realizacji codziennych działań i procesów.

  • Wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom rynku

  • Przyjazna atmosfera w zespole