Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

CFB Manufaktura sp. z o.o.

Stefana Batorego 4/6

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami Ustawy o Rachunkowości,

  • księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z określonymi zasadami wewnętrznymi, prawem podatkowym oraz standardami sprawozdawczymi,

  • sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, raportów do GUS,

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów,

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz doradcami podatkowymi i audytorami.

Nasze wymagania

  • znajomość rachunkowości zarządczej,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość prawa bilansowego,

  • znajomość prawa podatkowego,

  • znajomość programu Comarch Optima oraz znajomość programu Excel,

  • dokładność,

  • nastawienie na pracę zespołową.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę współpracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Spółka produkcyjna CFB Manufaktura sp. z o.o. zatrudni: Główny Księgowy / Główna Księgowa.

Przewiń do profilu firmy