Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

GASTROMALL GROUP sp. z o.o.

Przykopy 5

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości we wszystkich podmiotach grupy.

  • kalkulacja i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, JPK i inne) i innych,

  • sporządzanie comiesięcznych wyników grupy oraz rocznych sprawozdań finansowych,

  • nadzór nad prawidłowością ujmowania operacji finansowo – księgowych w księgach,

  • optymalizacja procesów księgowych – wdrażanie usprawnień, poprawa efektywności,

  • zarzadzanie zespołem księgowym, w tym organizacja pracy, motywowanie i rozwój członków zespołu,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, NBP, GUS i inne) oraz audytorami,

  • czynny udział w przygotowaniu sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych,

  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego/ej Księgowego/ej,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjno-usługowej,

  • doświadczenie we wdrażaniu usprawnień wewnątrz działu księgowego,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,

  • elastyczność, dokładność, odpowiedzialność,

  • samodzielność, inicjatywa oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • samodzielność w działaniu oraz w zakresie podejmowanych decyzji,

  • partnerstwo oraz duży kredyt zaufania,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę biznesową,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Gastromall Group to jeden z większych operatorów restauracyjnych w Polsce. W skład portfolio firmy wchodzi ponad 125 restauracji własnych i franczyzowych różnych marek, m.in. Olimp, City Break, Bubble Bistro, Deli Pizza, Deli Sandwich. Oprócz prowadzenia tradycyjnych restauracji firma z sukcesem rozwija model delivery. Dynamiczny rozwój organizacji i szeroki wachlarz działania stawiają przed ambitnymi pracownikami nieograniczone możliwości rozwoju w strukturach firmy.

W chwili obecnej Gastromall Group poszukuje Głównego Księgowego/ Głównej Księgowej do pracy w biurze w Krakowie.