Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

ENGLISH LANGUAGE PRESS SCHOOLS sp. z o.o.

14 00015 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości grupy spółek o profilu edukacyjnym oraz KPiR podmiotu powiązanego zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych, weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz statystycznych,

  • Sporządzanie i rozliczanie dotacji oświatowych

  • Prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

  • Odpowiedzialność za proces miesięcznego, kwartalnego i rocznego zamykania ksiąg,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Stała współpraca z zarządem firmy

  • Zarządzanie podległym zespołem księgowym

  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy księgowe w grupie i działalności powiązanej

  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne

  • Bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (łącznie minimum 5 lat doświadczenia w księgowości) w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów

  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej oraz znajomość Comarch Optima

  • Wysoki poziom rzetelności, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat

  • Samodzielne stanowisko pracy oraz komfortowe warunki pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • wsparcie merytoryczne działu prawno- podatkowego

  • pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników