Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny księgowy / Główna księgowa

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Rozliczeń AL-TAX Sp. z o.o.

    Grupa spółek usługowych poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami prawnymi,
    • poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji, zeznań i rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT)
    • przygotowywanie raportów i bieżących analiz na potrzeby Zarządu Spółki oraz instytucji zewnętrznych,
    • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,
    • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych,

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego,
    • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub samodzielnego księgowego
    • znajomości programu OPTIMA,
    • znajomości przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT), ustawy o rachunkowości oraz umiejętności praktycznego ich stosowania,
    • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • dokładności, terminowości,
    • umiejętności współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w doświadczonym zespole, z klarownym podziałem obowiązków i czytelnie wyodrębnionymi działami,
    • stałą współpracę i możliwość bieżącej, codziennej konsultacji zagadnień z dyrektorem finansowym grupy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ograniczenie odpowiedzialności,
    • pracę w wymiarze pełnego etatu z elastycznymi godzinami pracy,
    • możliwość dokształcania zawodowego, udziału w kursach i szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
    • profity pozapłacowe (karta multisport i inne)
    • miłą atmosferę w pracy z jednoczesnym jasnym określeniem kompetencji i struktury organizacyjnej firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centrum Rozliczeń AL-TAX Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Juliusza Lea 112  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.