Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

DIASPOLIS Sp. z o.o. Sp. k.

  • Kruszów (pow. łódzki wschodni)

    Kruszów (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT)

  • nadzór nad prawidłowym, kompletnym i terminowym zamykaniem okresów sprawozdawczych

  • przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych (GUS, US)

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości

  • nadzór nad podległym zespołem

  • optymalizacja procesów księgowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym

  • uprawnienia do pracy na stanowisku Głównego Księgowego

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość aktualnego prawa bilansowego, podatkowego

  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, komunikatywność

  • znajomość zagadnień z zakresu WNT, WDT, odpraw celnych

  • znajomość programów Comarch XL

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie