Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy / Główna Księgowa

SUNROOF TECHNOLOGY sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Zarządzanie kosztami projektowymi
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych: koszty, przychody, wyciągi bankowe
  • Wdrożenie i realizacja procesów zamknięcia miesiąca i roku
  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji prawno-podatkowych, szukanie rozwiązań w przypadkach braku jednoznacznych interpretacji prawnych
  • Optymalizacja i usprawnienie organizacji procesów księgowych
  • Dbałość oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
  • Zarządzanie księgowością płac
  • Wdrożenie systemu ERP dla księgowości
  • Przygotowanie zestawień na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego w międzynarodowej organizacji
  • Wyższe magisterskie wykształcenie finansowe lub ekonomiczne, CPA/ACCA mile widziane
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Silne umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy
  • Wymagana praca w biurze w Łodzi w wymiarze 1-2 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Szansa dołączenia do naszego ambitnego projektu budowy nowoczesnej, globalnej firmy
  • Umowa o pracę na pełen etat lub doradztwo z atrakcyjnym pakietem wynagrodzeń
  • Duża niezależność w przyjemnym i elastycznym środowisku pracy w firmie, która dzięki energii słonecznej zmienia świat na lepsze
  • Możliwość kształtowania słonecznego systemu inteligentnego domu nowej generacji

Benefity

  • elastyczny czas pracy

SUNROOF TECHNOLOGY sp. z o.o.

Z SunRoof rozpocznij swoją podróż do ekologicznej przyszłości! Dołącz do międzynarodowego startupu i razem z najbardziej odważnymi innowatorami oraz ekspertami od rewolucji technologicznej przyspieszaj przejście świata na zrównoważoną energię. Tworzymy innowacyjne solarne dachy 2w1 oraz fasady i rozwijamy rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią. W SunRoof pokazujemy, że ekologia może być opłacalna, praktyczna i piękna. Po sukcesie na szwedzkim rynku jesteśmy gotowi do globalnej ekspansji. Odkryj już teraz, jak inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi na www.sunroof.se

Zainteresowany?

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.sunroof.se

Główny Księgowy / Główna Księgowa, kujawsko-pomorskie