Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa (Kwestor)

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
    zatrudni osobę na stanowisku:
    Miejsce pracy: Katowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    1. Prowadzenie pełnej księgowości
    2. Księgowanie listy płac
    3. Samodzielne sporządzenie sprawozdań statystycznych oraz finansowych, w tym bilansu (Uczelnia nie płaci podatków CIT i VAT)
    4. Nadzór nad prowadzeniem ewidencji środków trwałych
    5. Weryfikacja i kontrola płatności, nadzór nad płynnością finansową, sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne
    6. Współpraca z bankiem, Urzędem Skarbowym i audytorami zewnętrznymi

    WYMAGANIA:

    1. Wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia)
    2. 4-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych / samodzielnych w obszarze finansów, rachunkowości, sprawozdawczości finansowej lub w audycie finansowym
    3. Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, przepisów podatkowych oraz bilansowych
    4. Doświadczenie w samodzielnym sporządzeniu bilansu
    5. Umiejętność przeprowadzania analiz, interpretacji i samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości
    6. Biegła znajomość Excela
    7. Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność
    8. Wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja
    9. Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy

    OFERUJEMY:

    1. Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    2. Szkolenia zawodowe
    3. Bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku)
    4. Dofinansowania do studiów podyplomowych / kursów specjalnych
    Informujemy, że:
    1.Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy
       w Katowicach, z siedzibą w Katowicach, 40-007, ul. Bankowa 8; e-mail: [email protected]
    2. Kontakt e-mail do Inspektora Ochrony Danych WSZOP: [email protected]
    3. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji kandydatów do pracy. Przetwarzanie danych osobowych ma związek uzasadnionym interesem prawnym Administratora oraz ma związek z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c; f ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.-RODO). Dane osobowe są przetwarzane w oparciu o przepisy kodeksu pracy, w szczególności art. 221 kp, art. 2981 kp lub innych aktów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) są przetwarzane wyłącznie na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO).
    4. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a następnie są trwale usuwane, chyba że kandydat do pracy zgłosi wolę uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez WSZOP.
    5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
    6. Ma Pan/i prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzaniu lub prawo wycofania zgody na ww. przetwarzanie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda osoby, której dane dotyczą może być w każdym czasie wycofana, poprzez wysłanie zgłoszenia na adres [email protected]
    7. Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli dane przetwarzane są niezgodnie z prawem.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji niniejszej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679
    z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/a o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”

    ODPOWIEMY NA WYBRANE APLIKACJE

    Dziękujemy !