Oferta pracy

Główny księgowy / Główna księgowa

DIASPOLIS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Diaspolis zajmuje się przetwórstwem oraz sprzedażą półproduktów do przemysłu piekarniczego. Obecnie poszukujemy kandydata/i na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • nadzór nad prawidłowym, kompletnym i terminowym zamykaniem okresów sprawozdawczych,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych (GUS, US),
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości
  • nadzór nad podległym zespołem
  • optymalizacja procesów księgowych

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • uprawnienia do pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość aktualnego prawa bilansowego, podatkowego
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, komunikatywność,
  • znajomość zagadnień z zakresu WNT, WDT, odpraw celnych
  • mile widziana znajomość programów Comarch XL

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DIASPOLIS SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Rzgowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DIASPOLIS SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Kruszowie przy ul. Szkolnej 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy