Oferta pracy

główny księgowy/główna księgowa

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy handlowo-usługowej - poszukujemy samodzielnego i doświadczonego głównego księgowego/głównej księgowej.

główny księgowy/główna księgowaNumer ref.: /362/04/2021/MA/67506

zadania

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgowanie amortyzacji,
  • Bieżący nadzór, weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i dokumentów memoriałowych
  • Sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie raportów dla Zarządu
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT) i raportowania statutowego (GUS, NBP)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz firmą audytorską
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Wsparcie oraz doradztwo z zakresu podatków i finansów

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższego w obszarze rachunkowości/finansów,
  • Doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/Głównej księgowej lub podobnym – minimum 5 lat
  • Znajomości prawa podatkowego, handlowego i zagadnień księgowych
  • Wiedza z zakresu MSR będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości programu SAP4HANA
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielności w działaniu, skrupulatności, terminowości, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • rodzinną atmosferę pracę
  • organizację nastawioną na rozwój pracowników i dbanie o ich komfort pracy
  • samodzielność w działaniu
  • dofinansowanie do kart sportowych i urlopu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne