Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

"MAGAM" sp. z o.o.O firmie

  • 6 Sierpnia 58/60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"MAGAM" sp. z o.o.

6 Sierpnia 58/60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie działalności księgowej firmy

  • przygotowanie i zarządzanie planem kont

  • sporządzanie bilansów, sprawozdań, analiz oraz raportów

  • kontrolowanie rozliczeń podatkowych

  • organizowanie obiegu dokumentów księgowych

  • odpowiedzialność za zgodność działań finansowych przedsiębiorstwa z obowiązującymi przepisami prawnymi

  • informowanie zarządu firmy o bieżącej sytuacji finansowej

  • współpraca z audytorami zewnętrznymi

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. GUS, ZUS, US)

  • nadzór nad prawidłowym naliczaniem wynagrodzeń oraz zasiłków

  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu kadrowo-księgowego

  • aktywny udział w tworzeniu i optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku głównej księgowej

  • bardzo dobra znajomość przepisów księgowych, podatkowych i prawa pracy

  • znajomość pełnej księgowości

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych

  • umiejętność zarządzania zespołem (5-6 osób)

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów

  • bardzo dobra umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe i premiowe

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie, rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • opiekę medyczną lub Kartę sportową refundowany przez pracodawcę

  • bogaty Pakiet socjalny z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Termin składania CV do dnia 15.06.2021 r.