Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Gravet Consulting Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma o zasięgu globalnym i rozpoznawalnej marce, tworząca innowacyjne rozwiązania w zakresie przestrzeni do pracy. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • Kontrola prawidłowości operacji gospodarczych,

  • Koordynowanie oraz wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu księgowego,

  • Sporządzanie sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych, w tym dla GUS i NBP,

  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań/analiz rachunkowości zarządczej,

  • Tworzenie wewnętrznych procedur i analiz w obszarze księgowości, usprawnianie procesów w finansach,

  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PCC,

  • Nadzór nad całokształtem spraw księgowych i podatkowych firmy,

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego,

  • Współpraca z organami skarbowymi, bankami i audytorami,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów i rachunkowości,

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek,

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,

  • Znajomość zasad konsolidacji sprawozdań finansowych,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT),

  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2 co najmniej,

Mile widziane

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu księgowego, znajomość SAP lub MS Dynamics oraz IFS, MRS/MSSF lub/i US GAAP.

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm produkcyjnych.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjno-handlowej z kapitałem zagranicznym,

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia kwartalna,

  • Możliwości rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania. Naszą misją jest zaspokajanie złożonych potrzeb kadrowych naszych Klientów, w związku z tym do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Przewiń do profilu firmy