Oferta pracy

Główny Księgowy - Główna Księgowa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MIX" Jóźwiak KrzysztofO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polskimi przepisami rachunkowości;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów;
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie analiz, raportów i sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie rocznego bilansu, rachunków zysków i strat oraz dokumentacji uzupełniającej zwiazanej z zamknięciem danego roku obrotowego

Wymagania:

  • Umiejętność biegłego poruszania się po ustawach podatkowych, których znajomość jest wymagana do rzetelnego prowadzenia ksiąg handlowych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych
  • Umiejętność analitycznego  myślenia i zorientowanie na szczegóły;
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy