Oferta pracy

Główny księgowy/Główna księgowa

Klient Pracuj.pl

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • analiza dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych

  • przygotowanie i nadzór nad planem kont

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, przygotowanie i odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, PIT)

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach

  • reprezentowanie firmy przed organami publicznymi (US, ZUS, CUS, itp.)

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/Zastępcy Głównego Księgowego/podobnym stanowisku (pełna księgowość)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne

  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym dobra znajomość pakietu MS Office

  • sprawna obsługa programów księgowych, w tym Comarch Optima

  • znajomość języka angielskiego – miło widziane

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • terminowość, systematyczność, dokładność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bardzo dobre warunki pracy

  • niezbędne narzędzia (komputer, telefon)

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach

  • możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Biuro rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko Główny księgowy/ Główna księgowa.

Przewiń do profilu firmy