Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa

  • Luboń, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamiczny rozwój Spółki powoduje nieustanną potrzebę zwiększania zasobów ludzkich. MruCon Group jako jedna z przodujących Agencji Marketingowo-Eventowych dostarczającej usługi z zakresu kompleksowej organizacji imprez oraz kampanii wizerunkowo-marketingowych, poszukuje ambitnego Kandydata na stanowisko księgowe. Naszą spółkę tworzy zaangażowany i ambitny zespół, który każdego dnia dąży do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

    Misją MruCon Group

    jest świadczenie niebanalnych, innowacyjnych i kreatywnych usług z branży promocyjnej i rozrywkowej przy zachowaniu najwyższej jakości, spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie usługi oferowane przez MRUCON GROUP charakteryzują się bezpieczeństwem oraz stosowaniem najnowocześniejszych sprzętów i technologii.

    Miejsce pracy: Luboń

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Sporządzanie i nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,
    • Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej,
    • Prowadzenie dokumentacji podatkowej,
    • Bieżący kontakt z ZUS, US i GUS,
    • Bieżące raporty dla zarządu o szeroko pojętej sytuacji podatkowo-kadrowo-finansowej,
    • Wprowadzanie usprawnień w zakresie funkcjonowania administracji spółki,
    • Prowadzenie spraw firm zewnętrznych za pośrednictwem biura rachunkowego,
    • Współtworzenie i nadzorowanie wniosków o dotacje oraz rozliczanie dotacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Główny/a Księgowy/a,
    • Bardzo dobra znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),
    • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,
    • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości,
    • Znajomość obszaru Kadr i Płac,
    • Znajomość programów Comarch Erp Optima lub Symfonia.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w optymalizacji podatkowych,
    • Doświadczenie w optymalizacji kosztowej,
    • Doświadczenie w pracy w agencji eventowej,
    • Certyfikat Doradcy Podatkowego.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
    • Pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole, możliwość rozwoju,
    • Umowę o pracę lub własna działalność,
    • Elastyczne warunki współpracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MruCon Group Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MruCon Group. Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 60 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem 62-030 Luboń, Krótka 8.