Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa (M/f)

  • Łomża, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Główny Księgowy / Główna Księgowa (m/f)

    Łomża 27963/001

    Dla dużej korporacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównego Eksperta ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej. Idealny kandydat będzie raportował do Dyrektora odpowiedzialnego z raportowanie i będzie odpowiadał za poprawność sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych spółek.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest duża firma z branży FMCG posiadająca grupę kapitałową złożoną z kilku spółek handlowo - produkcyjnych.

    Opis stanowiska

    • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych spółek z grupy kapitałowej (produkcja / handel)
    • sporządzanie sprawozdań statystycznych: F-01, Instrastat oraz innych
    • przeprowadzanie procedur kontrolnych
    • przygotowywanie sprawozdań zgodnych ze standardami korporacyjnymi Spółki
    • współpraca i dbałość o poprawną komunikację z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy
    • Współpraca z zespołem księgowym

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
    • Licencja Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta
    • Doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnych stanowiskach (5 lat)
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa bilansowego i podatkowego VAT, CIT (akcyza mile widziana)
    • Bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i IFRS
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy z aplikacjami księgowo-finansowymi.

    Oferujemy

    atrakcyjną pracę w międzynarodowym koncernie, dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce, profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page