Oferta pracy

Główny księgowy / Główna księgowa

"AGRONEX" Robert WnukO firmie

  • Mąkoszyn (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma handlowa zajmująca się skupem oraz sprzedażą zbóż paszowych i konsumpcyjnych. Z pasji do handlu oraz branży rolnej nasza działalność nieustannie podnosi i poszerza swoje kwalifikacje na terenach całej Polski , a także w krajach Unii Europejskiej. Budujemy zaufanie wśród polskich i zagranicznych rolników oraz firm handlowych.

Poszukiwana osoba na stanowiska główny księgowy / księgowa w firmie handlowo-transportowej

Główne Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów w systemie księgowym Subiekt GT
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Terminowe sporządzanie deklaracji i rozliczeń zgodnie z przepisami prawa
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Tworzenie dokumentów kadrowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, Banki)
  • Weryfikacja i wprowadzanie płatności do systemu bankowego

Oczekujemy:

  • ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe
  •  3-letnią praktykę w księgowości,
  • wpis do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,
  • certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.
  • Brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe;

Oferujemy:

  • Praca w firmie i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stała praca od pn do pt w oparciu umowa o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • miła atmosferę
  • niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy