Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy / Główna Księgowa - Manager ds. finansów i controllingu

Bobby Burger sp. z o.o.O firmie

  • Żegiestowska 27
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Bobby Burger sp. z o.o.

Żegiestowska 27

Warszawa

Bobby Burger - największa i pierwsza polska sieć burgerowni. Zaczynaliśmy w foodtrucku, teraz zarządzamy 50 lokalami w całej Polsce i dalej się rozwijamy mimo trudnych okoliczności :)

Bobby Burger sp. z o.o. w związku z rozwojem i nowymi wyzwaniami podejmie współpracę z profesjonalistą w dziedzinie finansów i księgowości.

Główne zadania:

  • prowadzenie księgowości dla grupy spółek we współpracy z biurem księgowym
  • przygotowywanie miesięcznych raportów analitycznych i dla grupy spółek na potrzeby Zarządu
  • planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • bieżąca obsługa administracyjna
  • zarządzanie oraz nadzór nad zespołem finansowo-administracyjnym
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku głównego księgowego - będziemy wspólnie budować dział księgowy, którym będziesz zarządzał/a
  • doświadczenie w zakresie księgowości spółki z o.o. oraz spółki akcyjnej
  • doświadczenie w kontaktach z instytucjami administracji i finansowymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • biegłość w obszarach finansowych, administracyjnych i prawnych
  • bardzo dobrą znajomość MS Office;
  • ukończone studia wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub podobne,
  • umiejętność inicjowania i wdrażania usprawnień w podległym obszarze, świadomość biznesową, umiejętność odpowiadania na potrzeby organizacji
  • bardzo dobrą umiejętność współpracy i komunikacji

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze księgowości przedsiębiorstw gastronomicznych, sieci detalicznych lub usługowych
  • dobra organizacja pracy zespołowej, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętności w zakresie najnowocześniejszych systemów zarządzania informacjami, takich jak Power BI
  • znajomość systemu ERP MS Dynamics, doświadczenie przy wdrażaniu systemów ERP
  • wiedza z zakresu planowania podatkowego

Oferujemy

  • wynagrodzenie i narzędzia pracy
  • jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego
  • przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Bobby Burger w Polsce
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (sportowe, medyczne)

Ogłoszenie archiwalne