Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

SPRINT sp. z o.o.

  • Kolejowa 2a, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kolejowa 2a

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dotyczącymi PIT, CIT i VAT oraz innymi przepisami prawa nakładającymi obowiązek składania sprawozdań zewnętrznych;

  • Obsługa kadrowo-płacowa Spółki;

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów i kontroli skarbowych;

  • Wdrażanie usprawnień w systemie finansowo-księgowym;

  • Dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur zakupowych i dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy.

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia) i certyfikat księgowy określony w rozporządzeniu Ministra Finansów z 18 lipca 2002r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub zastępcy;

  • Znajomość ustaw o rachunkowości, podatku dochodowym od osób prawnych, podatku od towarów i usług, podatku dochodowym od osób fizycznych, prawo pracy i ubezpieczenia oraz umiejętność stosowania ich w praktyce (zwłaszcza VAT, CIT, WHT, Transfer Pricing);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel;

  • Systematyczność i terminowość;

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Sprint Sp. z o.o. zajmuje się transportem krajowym oraz międzynarodowym. Firma specjalizuje się w transporcie towarów ponad gabarytowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej.

Przewiń do profilu firmy