Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Total-Pack Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72C

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzór nad prawidłowym prowadzeniem rachunkowości Spółki zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i MSR

  • umiejętność samodzielnego dekretowania oraz księgowania zdarzeń gospodarczych w spółce

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • nadzór nad prawidłowością sprawozdawczości w tym rocznego sprawozdania finansowego

  • rozliczanie i kalkulacja kosztów

  • monitoring przepisów prawa podatkowego i rachunkowości oraz ich interpretacja dla potrzeb Spółki

  • współudział we wdrożeniach informatycznych z zakresu księgowości

  • zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • co najmniej 5 letni staż pracy w służbach księgowych, w tym mile widziane minimum 3 lata na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów i rozliczeń w zakładzie pracy chronionej

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie zgodnie z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych Spółki oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek powiązanych

  • znajomość przypisów prawa podatkowego

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

  • umiejętność pracy zespołowej

  • wysokie zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista

  • duża samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju

  • laptop, telefon służbowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie?

Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a ponadto jesteś osobą dobrze zorganizowaną.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy wiodącą Firmą w swojej branży, liderem dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu i logistyki. Istniejemy od 1989 r.

Przewiń do profilu firmy