Oferta pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Goldman Recruitment

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – wiodącej spółki z branży usług komunalnych, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawa podatkowego,

  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,

  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,

  • sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,

  • przygotowywanie i analiza przepływów finansowych,

  • raportowanie do Zarządu Spółki,

  • zarządzanie Działem Księgowości,

  • współpraca z innymi działami Spółki,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/ Zastępcy Głównego Księgowego,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, rachunkowość, finanse),

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport),

  • samochód służbowy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy