Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

GODAN S.A.

GODAN S.A.

Poznańska 138

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS oraz obsługa audytu,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (JPK, VATUE, CIT, IFT, itp.)

  • kontrola obiegu dokumentów księgowych,

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalno-rachunkowym,

  • organizacja procesów księgowych,

  • organizacja pracy w dziale księgowości,

  • sporządzanie sprawozdawczości na wewnętrzne potrzeby Spółki,

  • współpraca z przedstawicielami pozostałych działów w celu prawidłowego dokumentowania zdarzeń gospodarczych (sprzedaż, zakup, zużycie materiałów i surowców, wycena zapasów itp.).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość etc.),

  • udokumentowane minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: Główny Księgowy w spółce handlowej, usługowej,

  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,

  • znajomość programów księgowych ERP (znajomość Comarch ERP XL mile widziana),

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, analityczne myślenie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niekorporacyjną, miłą atmosferę w firmie intensywnie rozwijającej się

  • bezpłatny parking.